HAKKINDA

King Temizlik, 2006 yıllında Karadenizin incisi Trabzon'da kurulmuştur. Çeşitli bölgelerde hizmet vermiş olup bireysel ve kurumsal müşteri anlayışımızla hizmet vermekteyiz. 24 yıl ABD de profesyonel hizmet alanlarında tecrube sahibi olarak sizlere alışılmışın dışında bir hizmet vermeyi taahüt ediyoruz. Personelimizin ve arka planda çalışan ekibimizin her biri sizlere daha iyi hizmet ve servis sunabilmek için çalışmakatdır.

 

King Temzilik Servis danışmanlarımız bizzat işletme sahipleri olarak görev başında olup, her bireysel ve kurumsal hizmet verdiğimiz alanlarda ilgili olacaktır. Profesyonel hizmet anlayışının sahada başaldığını ve işletmeden size ürünlerinizin teslimatına kadar devam ettiği bilincindeyiz.

 

King Temizlik sizlere hizmet verirken, ürünlerinizin daima teslim alındığı şartlarda ve söz verildiği tarihte iade edilecektir. Bizleri tercih etmeniz kalite standartlarımızın yerinde olduğunu ve taahütlerimizin yerine geldiğini göreceksiniz. Bireysel veya kurumsal müşterimiz daima haklıdır. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Adres
: Beştaş Cad. No: 20 Merkez Trabzon
Telefon
: +90 (462) 351 23 59
Faks
: +90 (462) 351 23 59
GSM
: +90 (545) 514 03 07